Tego już nie można dłużej ukrywać. Niech każdy ma świadomość, że nadszedł ten czas. Najwyższy czas, by położyć kres nudnej reklamie. Precz z Reklamą, która powoduje senność. I po stokroć, precz z reklamą, która wywołuje uśmiech politowania.

Kto nie jest gotów na nadejście Apokalipsy Nudy, cóż… poczuje rozczarowanie, bo Joker Reklamy właśnie wyłania się z ukrycia. Grasuje w Zielonej Górze i w okolicach. Chce zbawić miasto i oczyścić je z resztek nudy. Wszem i wobec obwieszcza nadejście końca tolerancji dla leniwych i mało kreatywnych agencji reklamowych.

Czy to koniec? To dopiero początek, bo Joker Reklamy ma czym walczyć. W rękawie posiada wiele asów. Ze swawolą posługuje się pędzlem wyobraźni, którym projektuje i wykonuje. Szybko i celnie. Uzyskuje esencję i trafia w gust. Cel i pal. Nie ma wątpliwości, że identyfikacja wizualna i poligrafia to popisowe numery Jokera Reklamy. Z sukcesem zajmuje się reklamą zewnętrzną, reklamą na pojazdach i fotografią reklamową, a wśród najbliższych planów na jego liście widnieje całkowite opanowanie Internetu i świata.

Joker Reklamy czasem sobie pogrywa, ale dzięki pełnemu zaangażowaniu, jakie wkłada w stworzone projekty, one nigdy nie lądują w koszu. Joker Reklamy nie przestaje się uśmiechać, bo jak sam sądzi - uśmiech - to zbawca Świata, który ma zdolność łączenia ludzi. Praca wykonana z zaangażowaniem i uśmiechem, to praca zakończona sukcesem. W dotarciu do wymarzonego celu pomagają mu jego cechy charakteru: pracowitość, punktualność, umiejętność nawiązywania kontaktów i niezbędna w tej branży - pewność siebie. Mało?

Kto jest gotów, by wziąć udział w rewolucji i rozpętać Świętą Wojnę na Kreatywność, niech szeroko otworzy oczy i pozwoli popełnić Jokerowi Reklamy wiele zbrodni. Wiele zbrodni?! Otóż…

Jak podają kartoteki Joker Reklamy zabił już nudę, powiesił billboard i znęcał się wielokrotnie nad swoimi szarymi komórkami, by uzyskać satysfakcjonujący efekt pracy. Do popełnienia swoich zbrodni używa wiele różnorodnych gadżetów takich jak: wyobraźnia tryskająca pomysłami, kreatywność pracująca ciągle na najwyższych obrotach i unikalny zmysł estetyki.

Więcej słów? Niech przemówi obraz.